Trblietky, flitre a metalické farby… na Silvestra je skrátka dovolené všetko, čo si inokedy neoblečiete. Uvoľnite sa a privítajte Nový rok štýlovo! V trendy silvestrovskom outfite, v ktorom dokonale zažiarite.

Stavte na žiarivé farby

Silvestrovská noc je presne ten správny čas dať si na seba všetko to, čo v bežné dni nemôžeme, respektíve nemáme na to odvahu. Ale kedy inokedy, ak nie na skvelej silvestrovskej párty zažiarime v úžasne farebnom a trblietavom outfite?

Ak naberiete odvahu, rozhodne skúste farebné šaty s okrúhlou sukňou, prípadne pestré sukne či topy. Nezabudnite na vysoké podpätky, ktoré z vás urobia hviezdu večera.

Flitre a trblietky všade a na všetkom

Flitrov a trblietok nie je na Silvestra nikdy dosť! Keď si však myslíte, že lesklé mini šaty sú aj na vás priveľké sústo, dajte si aspoň trblietavú blúzku, prípadne zvoľte iný typ šiat, ktorý rozhodne dolaďte len s jednoduchými, nelesklými doplnkami i lodičkami. Aj ligotať sa je treba vedieť s vkusom a mierou. Hoci aj na Silvestra.

Nebojte sa trochu odhaliť

Šaty sa rozhodne hodia na silvestrovský žúr. A keď šaty, tak rovno sexi model s odhaleným chrbtom. Ideálne, ak sú ešte aj filtrované a dostatočne krátke. Je predsa Silvester a zvodnosť je dovolená, ba priam nutná!

Nadčasový silvestrovský look vďaka čipke

Čipka, ďalší skvelý tip na silvestrovský večierok. Čierne čipkované šaty, to je stávka na istotu, len sa pripravte na to, že pozornosti neujdete. Čipka je totiž maximálne ženská a neuveriteľne sexi, na slávnostné príležitosti ako stvorená.