Listová k spoločenským šatám, crossbody kabelka na výlety s rodinkou… Áno, áno, presne tak, jedna kabelka rozhodne nestačí! Toto sú 4 typy kabeliek, ktoré by nemali chýbať nijakej žene, a teda ani vám nie.

Crossbody – praktická kabelka nielen na nakupovanie

Kto nemá crossbody, akoby ani nebol. Ale vážne, štýlová, maximálne praktická a vysoko funkčná, taká je kabelka v štýle crossbody, ktorá vám mnohé uľahčí. Stačí, že si ju jednoducho prehodíte cez seba a ide sa na nákupy aj za zábavou. Dôležité je, že ruky ostávajú voľné, čo istotne ocenia rozlietané mamičky, ale i študentky.

Čo sa veľkostí týka, crossbody nájdete väčšie aj menšie len na niekoľko drobností, základom sú voľné ruky za každých okolností.

Väčšia kabela v neutrálnych odtieňoch

Existuje zopár nepísaných, no o to trvácnejších módnych pravidiel, ktoré je fajn poznať a dodržiavať. Mať jedny malé čierne (šaty), neutrálnu blúzku, čierne elegantné nohavice… a čiernu kabelku vhodnú kamkoľvek. Ideálne kvalitnú, čo odolá zubu času i diktátu návrhárov, klasický kúsok, ktorý vynosíte až do zodratia.

Dôležité je, aby mala vo vnútri dostatok prehľadných vreciek na všetko potrebné, nech kľúče či mobil nájdete vždy bez väčších ťažkostí.

Kabelka veľkosti XXL

Táto kabelka sa hodí vo všetky hektické dni, kedy nič nestíhate a máte pocit, že musíte byť všade. Ideálne, ak sa do nej bez problémov zmestí aj počítač či náhradné tenisky, ak by ste sa potrebovali počas dlhého dňa mimo domu prezuť.

Obrovskú maxi kabelku využijete aj počas leta, je skvelá na pláž i kúpalisko, veď osuška a krémy na opaľovanie sa v nej len tak stratia.

Elegantná listovka na večer

Elegantné listové kabelky skvelo vyniknú k spoločenským šatám. Čierna aj v trendy farbe, len tak do ruky, alebo na plece, listoviek je celá hromada, záleží od vkusu nositeľky, akú si vyberie. Isté je len to, že sa do nej nezmestí viac než rúž a niekoľko ďalších nevyhnutností, no rozhodne bude dokonalým doplnkom na každú významnejšiu príležitosť.